1. W sobotę 13 marca 2021r., o godz. 11:00 w Bazylice w Niepokalanowie odbędzie się kolejne spotkanie Różańca Rodzin.

Po Mszy św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, będziemy przepraszać Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji. (1) Różaniec Rodzin włącza się w tę modlitwę przebłagalną.

Na zakończenie wszyscy obecni na modlitwie dokonają aktu poświęcenia swoich rodzin oraz rodzin całego świata Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane na kanale NIEPOKALANÓW  You Tube i w Radio Niepokalanów.

Dla wszystkich, którzy nie mogą przybyć na wspólną modlitwę przesyłamy link do transmisji online.

https://niepokalanow.pl/sanktuarium/msze-swiete-i-nabozenstwa/modlitwa-transmisja-na-zywo  (prosimy wkleić link do okna adresowego przeglądarki)

Jednocześnie prosimy Was o przesyłanie intencji na tę Mszę świętą zbiorową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W miarę Waszych możliwości prosimy o dobrowolne ofiary, które są wsparciem dzieł franciszkanów w Niepokalanowie.

Klasztor Niepokalanów Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie)
Paprotnia, ul. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
PKO BP S.A. I O/Sochaczew 07 1020 11850000 4302 0012 3869 Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Tytuł wpłaty: Msza św. zbiorowa Różańca Rodzin

  1. Po Mszy świętej i nabożeństwie wynagradzającym, zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Różańca Rodzin na krótkie (ok. 20 min) spotkanie z Ojcami Franciszkanami w sali św. Bonawentury.

 

  1. Od 10 marca 2021r., w każdą środę, o godzinie 19:30 członkowie Różańca Rodzin będą prowadzić modlitwę różańcową w Radio Niepokalanów. Radio Niepokalanów jest głównym patronem medialnym Różańca Rodzin. Zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę w czasie transmisji radiowej.

(1) W Wielkim Poście w Niepokalanowie jest przeprowadzane specjalne nabożeństwo pokutne Trzech Sobót jako ekspiacja za zabicie dzieci nienarodzonych. Przez trzy soboty (13, 20 i 27 marca) będziemy modlić się na Eucharystii o godz. 11:00 w intencji całkowitego zaprzestania w Polsce aborcji i innych grzechów przeciwko życiu.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.